poczta      dla pracowników      

NASZE USŁUGI

Zachęcamy do korzystania z naszych usług i współpracy w zakresie:

PROJEKTÓW BADAŃ NAUKOWYCH
KONFERENCJI SZKOLEŃ

 

Oferta Handlowa

Wyroby własnej produkcji
  • specjalne kleje obuwnicze,
  • substancje chemiczne,
  • wkładki do obuwia,
  • wzorce kolorystyczne
Środki pomocnicze
  • dla garbarstwa,
  • włókiennictwa i chemii gospodarczej firm "ICAP",
  • "TENSIS",
  • "EXOL"
 

 

Pokaż więcej

CZASOPISMO

Technologia i Jakość Wyrobów

Nr 1-2 z 2012

 

 

 

 

 

 


Czytaj teraz

 

współpracujemy z: 

IPS objął Patronatem REHexpo Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego Expo Silesia, Sosnowiec, 12- 13 kwietnia 2019 r.

 

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

Zapraszamy do udziału w II edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, które odbędą się 12- 13 kwietnia 2019r. w Centrum Targowo- Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Celem Targów jest możliwość wymiany doświadczeń i istotnych informacji w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii i lecznictwa uzdrowiskowego.

Podczas wydarzenia zaprezentują się producenci i dystrybutorzy najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz dostawcy usług i rozwiązań dla środowiska medycznego, okołomedycznego oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.:sprzęt rehabilitacyjny, diagnostyczny, zaopatrzenie ortopedyczne, wyposażenie gabinetów, przychodni, szpitali, nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkty medyczne, środki transportu, sport, odnowę biologiczną, doradztwo i usługi.

Targom REHexpo towarzyszyć będzie bogaty program naukowyoraz liczne warsztaty, szkolenia oraz prezentacje. Wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej i Uniwersytetem Śląskim zorganizujemy Ogólnopolską Konferencję Popularno-Naukową pt.; „Symbioza Fizjoterapii, Medycyny i Inżynierii Biomedycznej czyli współpraca fizjoterapeuty, lekarza, inżyniera szansą na jakość, rozwój i naukę”. Po raz drugi Polska Akademia Osteopatii OSTEON, Towarzystwo Osteopatów Polskich i Versus Medicus zagoszczą u nas z Konferencją Osteopatyczną pt.: „Współczesna osteopatia - między sztuką a nauką. Wpływ badań naukowych na przyszłość osteopatii”. Z kolei firma K&P Consulting przeprowadzi seminarium i warsztaty pt.: „Medicalwellness - przeżytek, usługa dla wybranych czy przyszłość nowoczesnego hotelarstwa pobytowego?”

Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów, zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami z branży. Na targach łączymy środowiska powiązane z kompleksową rehabilitacjąoraz dajemy możliwość spotkań i przeprowadzenia rozmów z przyszłymi, jak i obecnymi klientami i kontrahentami.

Do odwiedzenia REHexpo zostaną zaproszeni właściciele i kadra zarządzająca państwowymi i prywatnymi palcówkami rehabilitacyjnymi oraz szpitalami, dyrektorzy sanatoriów, władze miejscowości uzdrowiskowych, właściciele gabinetów, fizjoterapeuci, osteopaci,lekarze, ortotycy, pracownicy medyczni i kadra naukowa oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl  

 

Kontakt:                                                                                             Miejsce targów:

Małgorzata Krawiec – Manager Projektu                                         Expo Silesia Sp. z o.o.

tel.: +48 510 030 325                                                                           ul. Braci Mieroszewskich 124

e-mail: rehexpo@exposilesia.pl                                                         41-219 Sosnowiec

 

Galeria