poczta      dla pracowników      

NASZE USŁUGI

Zachęcamy do korzystania z naszych usług i współpracy w zakresie:

PROJEKTÓW BADAŃ NAUKOWYCH
KONFERENCJI SZKOLEŃ

 

Oferta Handlowa

Wyroby własnej produkcji
  • specjalne kleje obuwnicze,
  • substancje chemiczne,
  • wkładki do obuwia,
  • wzorce kolorystyczne
Środki pomocnicze
  • dla garbarstwa,
  • włókiennictwa i chemii gospodarczej firm "ICAP",
  • "TENSIS",
  • "EXOL"
 

 

Pokaż więcej

CZASOPISMO

Technologia i Jakość Wyrobów

Nr 1-2 z 2012

 

 

 

 

 

 


Czytaj teraz

 

współpracujemy z: 

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
  jedyne wydarzenie gdzie możliwe jest pogłębienie kontaktów
na linii biznes - służby mundurowe i siły zbrojne

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM to profesjonalna platforma nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami a służbami mundurowymi. To także jedyna okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami zaopatrzenia służb mundurowych w Polsce i jednocześnie szansa dla producentów do rozpoczęcia kontaktów biznesowych z wiarygodnym partnerem. Targi dodatkowo stwarzają możliwość otwartej konfrontacji wytwórców z opiniami przedstawicieli Wojska i pozostałych służb mundurowych.

Ideą IV Tarów Logistyki Służb Mundurowych jest umożliwienie prezentacji wyrobów firmom, które są zainteresowane podjęciem współpracy ze służbami mundurowymi. To także szansa na bezpośredni kontakt z Komendantami Regionalnych Baz Logistycznych, Komendantami Wojskowych Oddziałów Gospodarczych wraz z Szefami Sekcji Żywnościowych, Mundurowych, MPS, Medycznych i Ratowniczych, które przyczynią się do pobudzenia lokalnego biznesu i powstania nowych miejsc pracy.

Targi są jedyną w Polsce inicjatywą, która w sposób kompleksowy pokazuje możliwości i zasady współpracy ze służbami zaopatrzenia mundurowego, tekstylno-odzieżowego, żywnościowego, poligraficznego, motoryzacyjnego i zaopatrzenia w materiały pędne i smary. Przedstawione zostaną również oferty  specjalnych wyrobów włókienniczych, w tym środków opatrunkowych oraz wyrobów balistycznych, a także propozycje branży budowlano-meblarskiej. Targi stwarzają zatem możliwość bezpośredniego spotkania środowiska biznesu i osób odpowiedzialnych za procedury zakupowe w służbach logistycznych.

Instytut Przemysłu Skórzanego wraz z podwystawcami z firm: DEMAR i Wojas serdecznie zaprasza na nasze stoisko nr 23.

10-11 maja 2016 r.
Łódź, al. Politechniki 4

 

Galeria